Ваше житло у
«Європейському Кварталі»!
+38 (050) 718-72-06
+38 (067) 676-73-34
Адреса забудови: вул.Щербанюка, 79 (Чапаева)

 

Про комплексЕлітний будинок клубного типу розташований на одній з найбільш респектабельних і тихих вулиць Чернівців на вершині пагорба, з якого відкривається прекрасний панорамний вид на місто. У 300 метрах від комплексу знаходиться парк «Шевченка» і парк «Жовтневий», торговий центр «Майдан» і новітній спортивний клуб з басейном «Sport Life».


«Європейський квартал» - це унікальний проект, спланований як будинок клубного типу. Він складається з 5-ти секцій, кожна з яких передбачає 2 обслуговуючих та 11 житлових поверхів. Перша черга будівництва - дві секції, налічує 120 квартир. У комплексі представлені практично всі види міського житла: від 1-кімнатних апартаментів до 3-х, 4-х і 5-ти кімнатних дворівневих панорамних квартир з можливістю індивідуального планування.
Також передбачено створення таких сервісів, як кімната для зберігання дитячих колясок, парковка для велосипедів на території комплексу і в паркінгу.У будівництві «Європейського кварталу» використовуються сучасні матеріали з високим рівнем екологічності та енергозбереження. Сучасний дизайн будинку доповнений гранітом, склом, алюмінієвими конструктивами.Зручні транспортні розв'язки дозволяють жителям «Європейського кварталу» за лічені хвилини дістатися до будь-якої частини міста. Особливість розміщення в прекрасному поєднанні зручності життя в центрі міста в той же час в оточенні природи, захистом від шуму і суєти.


ЖК «Європейський квартал» має багаторівневу систему безпеки, яка передбачає: < br /> - Огороджену закриту внутрішню територію;< br /> -Цілодобову охорону і ресепшн з консьєржем в кожному під'їзді; < br /> - Встановлення системи відеоспостереження, охорони.
На території ЖК «Європейський квартал» будується 3-х рівневий підземний паркінг і наземна гостьова парковка.До послуг мешканців будинку: комфортний озеленений двір з алеями для прогулянок, велосипедними доріжками, дитячим ігровим майданчиком, продуктовими магазинами, салоном краси, спа-центром, кафе, відділенням банку, хімчисткою та іншими інфраструктурними об'єктами.


 

 
Адреса забудови: вул.Щербанюка, 79 (Чапаева)

Відділ продажу: вул.Щербанюка, 79 (Чапаева)